Teklif İsteyin
0 (533) 626 66 56

SEDİR CEPHE

 • DSC 2768
 • DSCN 0529
 • KONUT ETİLER İSTANBUL
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 1
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 2
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 3
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 4
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 5
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 6
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 7
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 16
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 18
 • KONUT ETİLER İSTANBUL 23

Son yıllarda özellikle inşaat alanında ki büyük gelişmeler sayesinde karşımıza çıkmakta olan dış cephe uygulamaları için çok özel çalışmalar yapıldığını görmekteyiz. Özel sert ağaçlardan elde edilerek gündeme gelebilmeyi başaran dış cephe kaplamaları arasında en çok tercih edileni ise Sedir Cephe olduğu bilinmektedir. Büyük projelerin ve daha butik projelerin tercih etmiş olduğu uygulama sayesinde, daha sağlıklı bir yaşam ve daha görsel bir yapıya sahip olabilmek mümkündür. Halk arasında kimi zaman dış cephe kaplaması ve kompozit gibi terimler kullanılmış olsa da aslında imalat ve üretim alanlarında kendi ismini taşımaktadır. Orantılı ve ölçülü kesimler sayesinde gizli birleştirmeler kullanılarak uygulanan cephe giydirmeleri kimi zaman tamamına kimi zamanda da tamamen dekoratif olarak giydirilebilir. En büyük özellikleri arasında yer alan ıslak ve kuru olarak kullanım sağlayan ürün tüm mevsim şartlarına dayanıklılığı ile de anılmaktadır. Her zaman için ilk tercihiniz olabileceği gibi referanslarınız ve tavsiyeleriniz arasında da yer alabilir.

Bireysel olduğu gibi ticari alanlarda da kullanılarak kalitesine estetik katmak isteyenlerin tercihi olarak bilinir. Kar üstüne kar etmek ve göz alıcı görselliği oluşturabilmek için doğru bir karar olabilir. Ürün kalitesi ağacın özelliklerine göre değişkenlik sağladığı için kimi zaman kendinden parlak kimi zamanda da işlenmiş olarak parlaklık sağlandığını vurgulayabiliriz. Alt zemininin sağlam bir hale getirilmesi ile birlikte klips veya gizli vidalama sistemi ile montaj yapılabilmektedir. Kurulum konusunda kendine güvenen ve kolaylıklar saylayan Sedir Cephe konut ve otellerde inanılmaz güzel bir görüntü sergilemektedir. Ortamın ve kullanılacak alnın nem değerlerine göre fırınlama işlemi yapılmakta veya yapılmadan uygulanmaktadır. Kendine özgü belirli ölçü standartlarına sahip olmakla birlikte bir de kişiye özel özel ölçülerde de çalışılabileceğini bilmekteyiz. Yükseklik ölçüsünden, genişlik ölçüsüne ve derinlik ölçüsüne göre dilediğiniz ebatlarda sahip olabilmektesiniz. Plaklar halinde üretilerek belirlenmiş olan bölgelere dikey veya yatay vaziyette döşemesi yapılarak kullanılabilir. Yağmur, kar, sel, fırtına gibi durumlarda kopma veya parçalanma yapmayan hatta alt zemine zarar vermeyen özelliklere sahiptir.

Yazlık yerlerin kaçınılmazı nemli ortamların önlem alıcısı olarak açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla tercih edilebilen bir malzemedir. Bahçenizin iç duvarlarına boylu boyunca kaplayabilir ve verandalarınızda kullanabilir hatta açık bahçe mutfaklarınızda spot ışıklandırmalar eşliğinde tercih edebilirsiniz. Kimi zaman yerde görmeye, kimi zamanda da dış yüzeylerde görmeye alışık olduğumuz uygulama sayesinde çevremiz daha temiz ve ferah bir görüntüye sahip olmaktadır. Sağlık açısından insan sağlığına faydalı ve çevre dostu olduğu kabul edilmiş ve kanıtlanmıştır. Duruşu ile bile her şeyi dile getirebilen kendinden emin tavırları ile kalitesini belli eden Sedir Cephe, son olarak çevre düzenlemelerinde dahi kendini göstermiştir. Gözünüzü alamayacağınız, nasıl monte edildiğine akıl yoramayacağınız ince ayrıntılara içerir.