Teklif İsteyin
0 (533) 626 66 56

THERMOWOOD İROKO DECK


THERMOWOOD İROKO DECK

  • Thermowood İroko Deck
  • Thermowood iroko Deck
  • Thermowood İroko deck
  • Thermowood İroko deck
  • Thermowood İroko deck

Bakıldığı zaman yer kaplamaları arasında yer alan ahşaplar, daha çok en özel ağaçlardan imal edilmekte ve günümüze kadar getirilmektedir. Sert yapısından faydalanmak maksadı ile daha çok özelliklerine uyum sağlayacak alanlarda kullanılması ön görülmüştür. İşlenme durumuna göre kimi zaman kendinden parlak, kimi zamanda da sonradan parlatılabilme halini alabilmektedir. Üretici firması tarafından özenle işlenerek kullanıma hazır hale getirilen Thermowood İrono Deck, spor salonlarında ve havuz başlarında özellikle kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Ağacın en belirgin özelliği olan ve bulunduğu alana kolaylıkla uyum sağlayan ıslaklığa dayanıklı oluşu ise kendini kaçınılmaz kılmaktadır. Kesinlikle nem, rutubet, haşere ve mantar oluşumu sağlamayan sağlığa duyarlı ürünler tek kullanımlık değil uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

Son sistem teknolojiler sayesinde işlenerek meydana getirilen ahşap kaplamalar bakıldığı zaman açık alan kaplamaları olarak bilinirler. Dört mevsim boyunca tüm hava şartlarına dayanıklı ve kesinlikle ıslaklığa boyun eğmezler. Belirli standartlara tabi tutularak imalatı gerçekleştirilmesinden dolayı yeri geldiği zaman kullanım alanlarına göre özel ölçülere de bürünebilmektedir. Esneme oranları %90 kadar düşürülmüş ve kesinlikle geri atma, yaylanma ve çıkma gibi bir durum sergilemezler. Sahip olmak istediğiniz ve açık alanlarınızda kullanmak istediğiniz Thermowood İroko Deck aynı zamanda yaz bahçelerinde, kış bahçelerinde, balkon içlerinde, yürüyüş parkurlarında ve açık teraslarda da çok şık görünmektedir. Açıkta bulunan ortak kullanım alanlarınız için dahi tercih edebilir ve özel bölmeler oluşturabilirsiniz. Kimi zaman bahçelerin yürüyüş alanlarında, kimi zamanda da havuzunuz başında güneşlenme ihtiyacı için döşeme yaptırabilirsiniz. Günden güne moda haline gelen ve açık alanların en güzel çizimleri olmayı başarmış olması taleplerin daha da armasına sebebiyet vermektedir.

Ülkemizde hemen hemen her projede kendini göstererek özellikle büyük sitelerde, butik projelerde, otel tesislerinde, spor salonların ve saunalarda kullanıldığı bilinmektedir. Bireysel ve ticari olarak ele alacağımız bu özel ürün için söylenebilecek en güzel cümle ise yıllar boyunca kullanılmasına rağmen asla bozulma yapmaması durumudur. Ürün garantili olarak satılmakta ve montaj yapılmakta olduğu için yerinde özel kişiler tarafından döşenmektedir. Çocuk oyun alanlarını için bile sahip olabileceğiniz en faydalı ahşap olarak sizleri karşılayan Thermowood İroko Deck, büyük bir satış patlaması yaparak rekor kırmaya devam etmektedir. Ticaretinize büyük katkılar sağlayabilecek ve karınıza kar katabilecek tüm potansiyele sahip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyabilmektedir. Islaklığa dayanıklı olabilmesi ve renginin özelleştirilebilmesi bakımından fırınlanma sistemi uygulanmakta ve nem oran değerlendirilmeleri yapılmaktadır. Çoklu adetlerinizin olması durumunda nerede ve ne amaçla kullanmak istediğinizi açık bir şekilde belirtmeniz durumunda da metre kare hesabından ölçümleri yapılabilmektedir. Kısa süre içerisinde zemin kodlaması yapılarak, zemin sağlam hale getirildikten sonra hazır halde bulunan ahşap kaplamalar nizami bir şekilde yerleştirilecektir.