Teklif İsteyin
0 (533) 626 66 56

THERMOWOOD İROKO CEPHE


THERMOWOOD İROKO CEPHE

  • Thermowood İroko Cephe
  • Thermowood İroko Cephe
  • Thermowood İroko Cephe
  • Thermowood İroko Cephe
  • Thermowood İroko
  • Thermowood İroko
  • iroko-2
  • Thermowood İroko

Zengin yapı konseptlerinin, özel villaların ve butik sitelerin olmazsa olmazları haline gelen dış cephe uygulamalarında tabikîde ilk tercihler ahşaptan yana kullanılmaktadır. Duruşu, rengi ve zarafetinden ötürü büyük başarılara imza atarak, büyük referanslar elde etmektedir. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra uzun ömürlü ve kolay kullanımlı olan Thermowood İroko Cephe için acele etmenizde fayda vardır. İlkler arasında yer alarak ticari hayatınıza da büyük katkılar saylamak istiyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir üründür. Kendine özgü özellikleri olan ve hatta işlenme yapıldıktan sonra bu özelliklerini ikiye katlayarak daha büyük katkılar sağlayabilmektedir. Açık alanlarda doğal hava şartlarına uyum sağlayabilecek dayanıklılığı bulunmakta ve asla olumsuz sonuçlar üretmemektedir. Her zaman faydalı, sağlıklı ve doğa ile barışık olmayı tercih etmektedir. Darbeye ve ıslaklığa karşı dayanıklı olması ile birlikte aynı zamanda geri atma, esneme ve kırılma gibi durumlarda olmayacaktır.

Özellikle havuzun olduğu sitelerde, otel projelerinde daha şık durduğunu ve daha yoğun kullanıldığını bilmekteyiz. Açık peyzajın olması artı avantaj sağladığı için dilediğiniz gibi kullanım alanlarını yaratabilmektesiniz. Acık büfelerin veya barların tamamında, yürüme geçiş alanlarında, havuz kenarlarında mutlaka kullanılması uygun görülmüştür. Aksi durumların yaşanmayacağı, bozulma olmayacağı ve haşere gibi böceklerin barınamayacağı kalite standartlarında hazırlanmaktadır. Bir kere uygulayarak, güzel bir mimari proje çıkartmanız durumunda Thermowood İroko Cephe kaplamasını uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz. Müşteri memnuniyetinin her şeyden önce gelmesi ile birlikte referans sunabileceği gibi tavsiyelerinizi de sizlerden beklemektedir. Esneme oranları %90 kadar çıkartılarak, bulunduğu ortamın nem değerlerinin de hesaplanmış olmasını kabul etmektedir. Alt zemini dayanıklı ve sabit olduğu sürece montaj işlemlerinde de bir sıkıntı çıkmamaktadır. İnşaat renklerinize ayak uydurabilecek koyu veya daha açık renklerde tercih edebileceğiniz bir kesindir.

Bu malzemenin ıslağa dayanıklı olduğu kanıtlanmış olmasından dolayı dış cephe ve açık alanlarda kullanımın ön görüldüğü bilinmektedir. Çardaklarınızın üst tavanlarına spotlar eşliğinde uygulayabilir, bahçenizde özel sohbet edebileceğiniz bölmeler hazırlayabilir, balkon altlarınızı döşeyebilir veya dış cepheniz de sadece cam kenarlarınızda kullanım sağlayabilirsiniz. Söylediğimiz gibi sadece sizlerin talebi üzerine gereken yerlerde Thermowood İroko Cephe uygulaması yapılabilir ve güzelleştirilebilir. Ülkemizin hemen hemen her yerinde bu işlem yapılmakta ve özellikle yazlık yerlerde daha çok görülmektedir. Yapının ticari alandaki rakamını yükseltmek ve daha yüksek rakamlara satabilmek için ayriyeten kar marjı elde edilebilecek malzeme olarak da bilinebilir. Konuya neresinden baktığınıza göre değişkenlik göstereceği için ayrıca yangına karşı %30 dayanıklılığının da var olduğunu söyleyebiliriz. Birden fazla artısı olan ve kesinlikle kötü alışkanlıkları olmayan dış cephe kaplamaları arasında en çok tercih edileni ve en moda olanıdır diyebilmek mümkündür. İmajını yenilemek ve kendine çeki düzen vermek isteyen yapı sahipleri için çok daha iç açıcı bir işlem olabilmekte ve tavsiye edilebilmektedir.