Teklif İsteyin
0 (533) 626 66 56

TEAK CEPHE


TEAK CEPHE

  • img_1512
  • img_1509
  • img_1513

Islak zemin ve dış uygulamalarda kullanılmaya başlandığı andan itibaren büyük bir yankı uyandıran bu zeminler özellikle zengin konseptlerin asla vazgeçemediği bir uygulamadır. Ağaç yapısının kendinden parlak oluşu ve mum tarzında oluşu ne kadar dayanıklı olduğuna işarettir. Fırınlanma gereksinimi duymadan nemli ortamlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Altın sarısı rengi ve diğeri ise kahve tonlarında olması da tercih sebepleri olmaktadır. Tasarlamasını yapacağınız binaların dış yüzeylerinde gönül rahatlığı ile kullanabilir ve uzun ömürlü olma garantisinden faydalanabilirsiniz. Gündemden düşmeyen Teak Cephe bilindiği üzere alçak zeminlerde ve duvarlarda da kullanılabilir. Dış cephelerde, tavanlarda, duvar kenarlarında ve akla gelebilecek olan tüm açık alanlarda sunulabilir. Zengin yapısı ve sağlam duruşu ile gönüllere taht kurarak aranılan ve gözlerin aradığı en güzel görsel şölendir diyebiliriz. Özel bölmelerin yapılabileceği, aralıklar eşliğinde dekore edilebileceği her açık ve kapalı alan için uygulandığını belirterek altını bir kez daha çizmek isteriz.

İşletmelerin veya ticari alanların ilk tercihleri arasında yer alarak mevcut olan kolonların saklanması amacı ile de tercih edilebilir. Tuvaldeki resmin en güzel halini sizlere gerçek bir şekilde sunabilmesi ile vazgeçilmez kılındığını bir kez daha kanıtlamaktadır. Alanında mevcut olan ağaç çeşitleri arasında en kaliteli ağaç olarak bilinerek günümüzde işlenmiş bir durumda karşımızda olabilmeyi başarmaktadır. Dış alanlarda yer alan giriş merdivenlerini dahi güzel ve nizami bir şekilde kaplayarak şıklığınızı renklendirebilir ve kendi marka imajınızı gündeme taşıyabilirsiniz. Övgü ile bahsedilen ve kullanılmaya başlandığı andan itibaren güzel sonuçlar alınabilen Teak Cephe yılların en güzel yapıları arasında bulunmaktadır. Ülkemizin hemen hemen her yerinde ve her açık alanında kullanılarak geniş bir müşteri ağına sahip olmaktadır. Güçlü referansların yer aldığı, yurt dışında dahi tercih sebebi olduğu da gözlerden kaçmamaktadır. Her nerede olursanız olun sağlığınız ve görselliğiniz ön planda olsun istiyorsanız mutlaka denemeli ve tavsiye etmelisiniz. Ölçü bakımından zengin olan ve hemen hemen her ölçüye cevap verebilecek yapıda oluşu özel siparişlere de açık olduğunu belirtmektedir.

Sistemin uygulanacağı alanın kod ölçümleri yapıldıktan sonra zeminin daha sağlam hale getirilmesi gerektiği için özel kompozitlerle sabitlenerek gerekirse tutkal işlemi uygulanması gerekir. Bu işlemler bittikten sonra klipslerle veya gizli vidalama sistemleri ile ürünü deforme etmeden, görüntüsünde pürüzlere sebep olmadan birleştirme işlemi uygulanır. Görüldüğü gibi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılarak meydana getirilen ve kullanıma sunulan Teak Cephe, kendi kendini garanti altına alan sağlam bir uygulamadır. Temel özelliklerini oluşturan ve oldukça kendine güvenen ıslaklıktan etkilenmemiş olması ilk gün ki gibi tazeliğini barındırabildiğinin ispatı olmaktadır. Yani eskime, yıpranma ve zedelenme gibi daz avantajlar sergilememektedir. Kendinden parlak oluşundan ötürü verniklenmeyi kabul etmemekte ve asla yerini alabilecek başka bir ürün olmadığını vurgulamaktadır.