Teklif İsteyin
0 (533) 626 66 56

İROKO CEPHE


İROKO CEPHE

  • İroko duvar kaplama
  • İroko lambri
  • İroko Tavan Döşeme
  • İroko lambri
  • İroko lambri
  • İroko lambri

İlk olarak alt zeminlerde yani ıslak zeminlerde görmeye alışık olduğumuz ahşapların şimdilerde ise üst cephelere kadar çıktığını görebilmekteyiz. Kimi zaman tavanlarda kimi zaman ise dış cephe uygulamalarında kolaylıkla tercih edilmektedir. Kalitesi ve görüntüsü ile ilk sıralarda yer alarak tercih edilen İroko Cephe inşaat sektöründe büyük patlamalara neden olmuştur. Moda haline gelen ve eskitme profili oluşturan dayanıklı olarak kabul edilen kaplamalar son yılların en çok satanları arasındadır. İnşaat malzemesi olarak kabul edilen ve sert ağaçlardan elde edilerek işlenmiş olarak karşımıza çıkan bu malzeme, suya ve güneşe karşı son derece dayanıklıdır. Baktığımız zaman ıslak ve kuru zeminler de hatta ve hatta dört mevsime duyarlı bir şekilde üretilmiş olması tercih sebepleri olmaktadır. Renk bakımından altın sarısından başlayarak kahverengi ve kahve tonlarına göre değişebilen ağaç türü için ön yargılarınızı bir kenara bırakarak sıcak temaslar kurabilirsiniz. Her şeyin en iyisine ve en görseline sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebilmekteyiz.

Büyük projelerde veya küçük projelerde hemen hemen her yaşam alanlarımızda karşılaştığımız, hayranlıkla baktığımız ve iç geçirdiğimiz görsel şölen sayesinde sağlıklı bir yaşam alanına sahip olabilmekteyiz. Binalarda komple olmak şartı ile yarım veya sadece duvar kenarlarına dahi dekoratif amaçlı olarak tercih edilebilmektedir. Hayal ettiğiniz peyzaj için belli aralıklarda döşeme yapabilir veya açık alan tavanlarınızda kullanabilirsiniz. Bir takım standart ölçülere sahip olan bu kaplamalar yükseklik, genişlik ve kalınlık olarak da tekliflere açık bir malzemedir. Çoklu alımlarınız için dahi özel ölçüler vererek İroko Cephe siparişi verebilmektesiniz. Alt zeminin sağlamlaştırılması sonucu hazır plaklar halinde montajı yapılarak kullanım ve uzun ömürlülük garantisi sunulmaktadır. Ham maddesi olan ağaçtan almış olduğu kendine özgü özellikleri sayesinde ne kadar kalıcı ve ne kadar kullanışlı olduğunu her geçen gün kanıtlamaktadır. Bireysel veya ticari alanlarda kullanım gerçekleştirilen bu ürün sayesinde tasarımınızı kuvvetlendirerek kazançlarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Parlaklığı ve görüntüsü ile birleşen uyumu sayesinde yıllık bakımlarını da düzenli bir şekilde yaparsanız daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Örnekler vererek devam edecek olursak cephe alanları oldukça geniş bir ağa sahip olmaktadır. Dilerseniz tek katlı dilerseniz de çok katlı binalarınızda, bina içerisinde yer alan açık alanlarınızda ve tamamen sosyal amaçlı kullanılacak olan ortak alanlarınızda kullanabileceksiniz. İlk olarak güverteler için üretilerek daha sonradan bu alanlarda da kendini göstermeyi başarmış olan İroko Cephe, son yılların en önemli keşfi olarak bilinmektedir. İşletmesi olduğunuz spor salonlarında ki cafe ve bahçelerde, soyunma odalarında ve duş alanlarında, açık teraslarda ve balkonlarda, havuz çevresinin dış duvarlarında ve güneşlenme yerlerinde gibi kullanım detayları bulunmaktadır. Çardak veya açık barların üst kısımlarında ışıklandırılmanın daha güçlü hale gelmesi ve dekoratif olarak tercih edilmesi de söz konusudur.